5598 Färglitografier
Såld: 2.100 kr
Såldes den 30 juli 2012 -
5330 Litografier
Såld: 700 kr
Såldes den 26 mars 2012 -
5112 Litografier
+ akvareller, diverse lösa blad
Såld: 2.400 kr
Såldes den 7 juni 2010
3514 Färglitografier
Diverse lösa blad, bland annat. Peter Dahl (f. 1934)
Såld: 350 kr
Såldes den 31 maj 2010 -
1033 Färglitografier
Diverse lösa blad i mapp
Såld: 1.300 kr
Såldes den 11 augusti 2008 -
8097 Färglitografier
diverse lösa blad bla. Rohde i mapp
Såld: 2.200 kr
Såldes den 13 november 2006
3572 Litografier
diverse lösa blad bla. Gram/ Zennström
Såld: 1.100 kr
Såldes den 16 oktober 2006